EKN:s ledningsgrupp

Anna-Karin Jatko

Anna-Karin Jatko
Generaldirektör
08-788 00 00
anna-karin.jatko@ekn.se

 

Beatrice Arnesson
Beatrice Arnesson
Kommunikationschef
08-788 00 36
beatrice.arnesson@ekn.se

 

Tomas Duffy
Tomas Duffy
Chef för affärsområdet för Stora företag
08-788 01 26
tomas.duffy@ekn.se


Petra Jansson
Petra Jansson
Chefsjurist, chef för Compliance och Internationella Relationer
08-788 01 48
petra.jansson@ekn.se

 

Carl-Johan Karlsson
Carl-Johan Karlsson 
Chef för affärsområdet för små och medelstora företag
08-788 01 46
carljohan.karlsson@ekn.se

 


Stefan Karlsson

Chef för risk advisory & CSR
08-788 00 02
stefan.karlsson@ekn.se

 

Gun Lidholm
Gun Lidholm

Personalchef
08-788 00 58
gun.lidholm@ekn.se

 


Patrick Nimander

Finanschef 
08-788 01 35
patrick.nimander@ekn.se


http://www.ekn.se/